December 2023

Toto boli naše predvianočné podujatia v DOMOVE PRI KAŠTIELI:
????Dňa 5.12.2023 sme sa zregenerovali v termálnej vode Vodného raja.
????Dňa 6.12.2023 nás navštívil Mikuláš aj so svojimi štvornohými anjelmi,ktorí nám rozdali balíčky. Za sprostredkovanie mikulášskych balíčkov ďakujeme pracovníčkam z MsÚ v Žiari nad Hronom, Ing. Monike Minárovej a Mgr. Lívie Roškovej.
????Dňa 7.12.2023 nás potešil svojou milou návštevou, programom a spoločným posedením spevácky súbor VYHNIANKA.
????Dňa 8.12.2023 sme boli spoločne s našimi klientmi súčasťou "VIANOČNÉHO NAMESTIA" v o Vyhniach, kde sme ponúkali výrobky našich klientov z tvorivých dielní.
????"Lucka,Lucka,orechy lúska", v takomto duchu sa niesol deň 13.12.2023,kedy nám prišli Lucky vymiesť všetky kúty, aby všetky choroby a zlých duchov vyhnali.
????Dňa 14.12.2023 si pre nás pripravili roztomilé vianočné vystúpenie deti z 1. Materskej školy v Žiari nad Hronom. S veľkou radosťou nám pomohli dozdobiť náš VIANOČNÝ STROMČEK a spoločne sme si zaspievali najkrajšiu vianočnú koledu "Tichú noc".
????Pred Vianocami sme stihli canisterapiu a vianočné trhy na námestí v Žiari nad Hronom.
????Počas štedrého dňa rozdávali naše najmenšie radosti krabičky a vianočné pozdravy v rámci projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok Koľko Lásky o.z.a Vianočnej pošty pre seniorov www.pohodovo.sk/vianocna-posta/ . Ďakujeme veľmi pekne všetkým dobrým ľuďom, ktorí sa do týchto projektov zapojili, našich seniorov to zahrialo pri srdiečku. Ďalej sme pokračovali spievaním vianočných kolied a ochutnali sme výbornú vianočnú kapustnicu a chutné koláčiky.